poniedziałek, 8 września 2014

Match#3 i #4

          Mając w głowie wczorajsze informacje, które napłynęły do mnie z profilu w APIA zaraz po przebudzeniu, dzisiaj ledwo po otwarciu oczu już wiedziałam, że nie zasnę dalej dopóki nie zaloguję się na room. Pojawiła się informacja o dwóch rodzinach. Spodziewałam się, że doszła jedna nowa rodzinka, bo jeszcze wieczorem #2 nadal była na profilu. Jakie było moje zdziwienie, kiedy zobaczyłam dwie nowe! :) Niestety znów żadnej z nich nie mogę wziąć pod uwagę. A dlaczego....?


MATCH #3

Ramsey w NJ
dziewczynka 4 lata
chłopiec niecały roczek
Szukają kogoś na koniec grudnia
Praca wyliczone 45h, ale weekendy wolne

Mają super zdjęcia na profilu, widać, że aktywna rodzinka. Na profilu mają obszerny essay i dodatkowo dostałam od nich maila dłuższego niż nogi Anji Rubik z załączoną pod koniec listą ok 10 pytań.


MATCH #4

Glastonbury w Connecticut
Dziewczynki 0 i 8
Chłopcy 6 i 4

Brak zdjęć, brak essayu i nie odezwali się do mnie na maila, więc nic nie mogę konkretnego o nich powiedzieć.


          Tak jak wspomniałam, żadnej z powyższych rodzin nie biorę nawet pod uwagę ze względu na to, że do opieki jest dziecko młodsze niż 3 lata. Zastanawiam się nad tym, czy by nie napisać do agencji, że jednak chcę zmienić preferencje wiekowe, bo to zaczyna być frustrujące. Najpierw cieszę się, że pojawiają się rodziny, a za chwilę ekscytacja spada, bo mają za małe dzieci...

1 komentarz:

  1. Masz niezły ruch i to dobrze rokuje na przyszłość :) Myślę, że już niedługo będzie wreszcie ten PM!

    OdpowiedzUsuń