niedziela, 27 kwietnia 2014

Started from the bottom

          Zamiast 'Dzień Dobry' albo 'Dobry Wieczór' (bo nie wiem kiedy mnie czytasz, ani w jakiej strefie czasowej się znajdujesz), bezpiecznie użyję No Czeeeeeść.
          Kim jestem i po co piszę? Bynajmniej nie po to, żeby zostać blogerką/szafiarką/robić zdjęcia jedzeniu-choć wolałabym je zjeść zamiast powstrzymywać cieknącą ślinkę kiedy zoomuję talerz i próbuję znaleźć dobry kadr/pisać recenzję szamponu, o którym pisało już 8475674328 osób (no myje, pachnie i jest w buteleczce, serio potrzebuje osobnego posta?). Piszę, żeby pomóc osobom, które będą robić to co ja, ale w mniej lub bardziej odległej przyszłości. Piszę, żeby zachować wspomnienia i mieć pamiątkę. Piszę, bo mam słabą pamięć (o, kup jutro śmietanę!). Piszę bo lubię. Bo chcę. Bo mogę.
          Kim zatem jest owa 'Ja'? 5 lat temu poszła na studia pedagogiczne 'bo na coś trzeba, ale przez rok wymyślę co naprawdę chcę robić i zmienię studia'. Obecnie kończy te studia i nadal nie wie co w życiu chce robić oprócz bycia szczęśliwym człowiekiem. Łącząc kilka ze swoich cech, zalet i umiejętności z marzeniami postanowiła zostać Au Pair w USA. Teraz uznała, że to odpowiedni czas.


2 komentarze:

 1. Pięknie to opisałaś! Bardzo podoba mi się ten post! <3
  Dodaj jeden mały gadżet i daj się obserwować ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero raczkuję na bloggerze, stąd brak tego gadżetu ;) już miałam go dodać, ale musiałabym wyczyścić ciasteczka i pamięć, przez co przepadłyby mi wszystkie nazwy i hasła, których wiecznie nie pamiętam! Jednak wczoraj dojrzałam do zmiany przeglądarki i jutro się za to zabiorę :) pozdrawiam!

   Usuń